Një krim tronditës është regjistruar në fshatin Ano Kamila të Greqisë.

 

Një 22-vjeçar vrau me thikë shokn e tij 20 vjeç sepse i kishte marrë të dashurën.

 

Pasi kreu vrasjen, i riu u largua në drejtim të paditur, por policia greke arriti të gjente vendin ku fshihej dhe e vuri në pranga.

 

Duke iu referuar mediave greke, 22-vjeçari ka postuar në rrjetet sociale edhe foto me një thikë, ku shkruan: “Sa herë që ther dike, ngre sytë”. I riu vinte nga një familje me probleme, me prindër të divorcuar.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *