Subscribe

Krim brenda familjes në Gurrë të Vogël në Klos

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së dielës në fshatin Gurrë e Vogël të Klosit. Dyshohet se Ylber Elezi është goditur nga familjarët e tij pas një sherri në familje.

Nuk ka ende shumë të dhëna për rrethanat e ngjarjes, por dyshohet se Ylber Elezi është goditur në kokë.


Kanë qenë fqinjët ata të cilët kanë njoftuar policinë.

Kjo e fundit është dashur të thyejë derën e banesës për tu futur brenda.

Policia e Matit ka shoqëruar bashkëshorten dhe vajzën për të hedhur më shumë dritë mbi këtë ngjarje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *