Subscribe

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të martë në fshatin Vidhishtë të Fierit.

 

61-vjeçari ka vrarë me thikë bashkëshorten e djalit të tij.

 

Pas një konflikti për motive që ende nuk janë bërë të qarta, Xhevair Hoxha ka qëlluar për vdekje 30-vjeçaren Merushe Hazizi. Më pas, i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvarur në një pemë pas banesës së tij.

 

Uniformat blu kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *