Zbardhet konflikti që ndodhi gjatë natës në Mamurras, ku mbetën të plagosur dy persona, Gentian Diva dhe Alban Skonja.

 

Konflikti ka nisur pasi autorët e shpallur në kërkim, kushërinjtë Kastriot dhe Armando Lleshaj kanë ngacmuar një vajzë që ishte te të plagosurit.

 

Në pranga përfundoi nipi i Gentianit, Andi Diva, pasi ka qëlluar me armë dhe ky në drejtim të kushërinjve Lleshaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *