Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në zonën e Yzberishtit, në Tiranë.

 

Siaps informacioneve shkak për plagosjen është bërë një konflikt i çastit ndërsa ende nuk dihen detajet.

 

Policia ka bërë me dije se plagosuri është me inicialet F. Sh, rreth 20 vjeç dhe është plagosur në këmbën e majtë.

 

Ndërkohë është identifikuar autori dhe po punohet për kapjen e tij.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *