Reperi i njohur, Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi ka paralajmëruar të gjithë të bëhen gati. Ai ka postuar në Instagram një foto nga klipi i ri i këngës dhe ka treguar se do të publikohet të shtunën në orën 19:00.

 

Sakaq, reperi u bën thirrje të gjithë kolegëve, miqve, gazetarëve dhe mediave që të përgatiten.

 

Te Shtunen Premier : “I smoke them“. Koleg, miq, shokë, shoqe, gazetarë & media bëhuni gati!”, ka shkruar Stresi, pa dhënë detaje lidhur me projektin e ri.

 

Kujtojmë që rreth një muaji më parë, Stresi e ka paralajmëruar projektin e tij, duke e cilësuar atë si një “bombë”.

 

Duke medituar sepse muajin e ardhshëm do të ketë shumë bomba”, shkroi reperi më herët.

2 thoughts on ““Koleg, miq, shokë, gazetarë bëhuni gati”/ Paralajmërimi i fundit i Stresit

  1. Te lumte ty gazetare,dhe nji lajme shume interesant,nuk e pritnim kyt dhoje lajmi kaq frymzues.Bravo,bravo,ne funde o idiot me te tilla budalladhadhiqe merreni ju te quajtur gazetare,nuke e meretini ti kyt emer GAZETAR.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *