Arrestohet në flagrance shtetasi Aleksander.K. banues ne Vlore gjate operacionit te koduar “Laica”.

 

Në banesën e 46 vjecarit, policia ka sekuestruar 20 doza lëndë narkotike të llojit Heroinë, si dhe një peshore elektronike.

 

Materialet hetimore iu referuan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Prodhim, shitja e narkotikëve”, parashikuar nga neni 283/1 i Kodit Penal.

Leave a Reply

Your email address will not be published.