Dy të rinj që po udhëtonin me një mjet tip “Audi” nuk iu bindën urdhrit të policisë për të ndaluar.

 

Pasi u ndoqën nga policia, shtetasit D. B., 23 vjeç dhe K. N., 33 vjeç u kapën.

 

Gjatë kontrollit, atyre iu gjet një sasi e vogël kanabisi me vete. Ngjarja ndodhi në fshatin Buçimas në Pogradec.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.