Në festën e Vanity Fair pas cmimeve Oscar, pamë shumë fytyra të njohura përvec Kim Kardashian dhe bashkëshortit Kanye West. Të paktën Kim nuk e kemi parë në një festë të tillë që nga viti 2014, dhe kjo merr shpjegim tani.

 

Një person i afërt me themeluesen e reality showt më të ndjekur ne glob, sqaron: “Kim po shpresonte shumë që të shkonte në festën e Vanity Fair, apo në cilëndo festë, por ajo nuk mori asnjë ftesë. Ata thjesht e panë ndarjen e cmimeve Oscar në TV në shtëpinë e tyre. Sa herë që Kim ka shkuar në festa të tilla, njerëzit i kujtojnë se ajo nuk është një yll i vërtetë, Kim është thjesht një femër që u bë e famshme pasi kreu marrëdhënie përpara kamerës.”

 

Por në kontrast total me këtë, një tjetër personazh i famshëm, pikërisht Justin Timberlake, konsiderohet si një person me shumë talente. Përvecse këngëtar dhe aktor, Justin është një kërcimtar, procudent dhe regjizor i shkëlqyer. Por së shpejti mbase mund ta shohim edhe në një rol të ri.

 

Duke qenë se performanca e tij hapëse në ndarjen e cmimeve Oscar, u la të gjithëve shije të mirë, producentët e ceremonise, po mendojnë që vitin e ardhshëm të jetë Justin moderator i show-t. E përse jo? Kjo sdo të ishte aspak një ide e keqe!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *