Djali i Kim Kardashian dhe Kanye West feston sot 4-vjetorin e lindjes.

 

Ylli i televizionit Kim Kardashian i ka bërë një urim special djalit duke publikuar në Instagram një foto  ndersa shkruan se e do buzëqeshjen dhe kaçurrelat e tij.

 

“Nuk kam fjalë ta përshkruaj sa shumë e dua buzëqeshjen dhe kaçurrelat e tua Saint! Ti i jep shumë lumturi shpirtit tim. Ti je shumë i sjellshëm, i dashur dhe i ëmbël. Jam shumë e lumtur sot për ditëlindjen tënde të katërt dhe që po festojmë se sa shumë je rritur ti. Gëzuar ditëlindjen i ëmbli im Sainty”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *