Jo më kot ajo është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale në botë.

Kim Kardashian ka cmendur fansat e saj me fotot e publikuara së fundmi në instagram.

 

Ajo postoi një veshje të re me bikini të markës Channel duke ekspozuar gjoksin dhe një pjesë të trupit të saj, duke nxitur reagimin e atyre që e adhurojnë yllin e televizioneve në SHBA dhe më gjërë.

Kim Kardashian herë pas herë bën postime të tillë të formave të vitheve dhe gjoksit duke tërhequr vëmendjen e 118 milion fansave të saj në instagram.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *