Të pasmet shumë të njohura të Kim, tani duken më të mëdha dhe më në formë se kurrë më parë, teksa ajo kishte veshur një bikini shumë provokuese në pushimet e saja në Malibu.

 

 

 

 

 

 

 

36 vjeçarja është rikthyer në formë që nga lindja  e fëmijës së dytë, Saint në dhjetor të 2015-ës, me muskuj të forcuar të barkut dhe me të pasmet e saj mbreslënëse.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ky rikthimi i Kim është shumë larg nga fotot e saj më të hershme në plazh ku dukeshin qartë problemet e saj me celulitin. Mesa duket kritikat nga ndjekësit e saj në mediat sociale e kanë nxitur Kim të rikthejë në formë trupin e saj dhe tani ajo po korr rezultatet e suksesit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim ka qenë e hapur dhe e ndershme në media për luftën e saj të gjatë me celulitin, por duket se tani e ka gjetur një zgjidhje

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *