Kida një ndër këngëtaret më të dashura për të rinjtë duket se së shpejti do të vijë në treg me një tjetër projekt të ri.

 

Përmes një postimi në Instagram këngëtarja ka publikuar foto nga xhirimet e këtij videoklipi, ku shfaqet me një xhaketë ngjyrë rozë brenda një dhome të mbushur me para.

 

Artistja ka ndarë po ashtu dhe një video të shkurtër nga ky projekt, ku siç dallohet nga teksti duket se është një baladë për dashurinë.

 

Fansat kanë komentuar menjëherë në postimet e Kidës, duke treguar se po e presin me padurim këtë këngë. Megjithatë ajo nuk ka zbuluar asnjë datë rreth publikimit të projektit, përveç faktit se do të vijë këtë javë.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *