Dhe po sigurisht, ka cilësi që mund ta bëjnë dikë të shkëlqyeshëm në shtrat dhe dikë tjetër krejtësisht të sikletshëm. Ndërsa ka faktorë të ndryshëm që mund të luajnë një rol në performancën në shtrat, një parametër mund të jetë horoskopi juaj.

Më poshtë mund të shihni 4 shenjat që kanë reputacionin e keq të të qenit më të këqij në shtrat.

Peshqit

Nëse ju pëlqen të keni një partner që nuk bën gjë tjetër veçse shtrihet në shtrat, atëherë jeni me fat. Peshqit nuk janë shumë të mirë në seks. Nuk është në prioritetet e tij, si ta themi më mirë?

Peshqit duan ta zgjidhin shpejt dhe nëse i duhet patjetër të bëjë seks me ju, atëherë dijeni se ai po ju bën një nder të madh. Nëse nuk jeni të të njëjtit stil, është më mirë të shkoni drejt një shenje më të zjarrtë.

Bricjapi

Nuk është se ai nuk e ka atë që duhet. Është se ai e ka VETËM kur e ka vënë tashmë në planet e tij. Planifikimi shkon mirë me Bricjapin e disiplinuar mirë, por mos prisni spontanitet. Seksi do të ndodhë kur programi ta lejojë, kështu që caktoni zgjimin tuaj nëse mundeni sigurisht.

Mos mendoni të lëvizni në heshtje me një Bricjap me një interes të papritur dashurie. Ai do të ikë dhe do t’ju thotë ta kontrolloni përsëri për të parë nëse ka ndonjë boshllëk në orarin e tij.

Gaforrja

Gaforret do t’ju joshin me bukurinë e tyre dhe do të ndiheni sikur dëshironi të jeni partneri i tyre, derisa ata të fillojnë të flasin… dhe të flasin… dhe të flasin.

Gjatë seksit, gjatë gjumit, gjatë punës, gjatë lojës, Gaforrja nuk mund të mbyllë gojën dhe nuk thotë fjalë që do doni t’i dëgjoni në ato momente. Do të dëgjoni më shumë për “martohuni me mua, më merr seriozisht, më premto se do të jesh e imja”.

Virgjëresha

Dhe fundi i epshit siç e dinit. Mund të jetë argëtuese të bësh seks me një Virgjëreshë, por përgatituni që t’ju zhgënjejë, t’ju bëjë të ndiheni gjithmonë të papërshtatshëm dhe sigurisht t’ju largojë.

Mbaje mend këte. Me një Virgjëreshë nuk do ta dini kurrë nëse po e kënaqni atë seksualisht. /vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *