Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Theth.

 

Në rrethana ende të paqarta, i lënduari është identifikuar me iniciale G.T, i cili po transportohet për në spitalin rajonal Shkodër për ndihmë mjeksore.

 

Në drejtim të vendit të ngjarjes janë  nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *