Policia e Elbasanit ka parandaluar një krim në familje duke arrestuar një 36 vjeçar pasi kërcënoi me jetë bashkëshorten dhe familjarët e saj.

 

Shtetasi me iniciale F.M., 36 vjeç, kërcënonte me jetë bashkëshorten dhe familjarët e saj, se do t’i vriste me granata të cilat i kishte të fshehura  në shtepinë  që kishte në fshatin Bizhutë e Poshtme.

 

Pasi ka marrë këtë informacion policia ka reaguar duke gjetur dhe sekuestruar 27 copë granatave difensive dhe ofensive.

Leave a Reply

Your email address will not be published.