Efektivet e komisariatit të Krujës vunë në pranga një person i cili po kanoste me thikë vëllain e tij.

27 vjecari me iniciale B.M. banues në Fushe-Krujë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike vellain e tij, shtetasin T. M.

Policia mundi të parandalojë krimin në familje duke kapur autorin dhe duke sekuestruar thikën si prove materiale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *