Arrestohet një shtetas në Mallakastër pasi ka kanosur një punonjës policie.

I ndaluari është shtetasi Mariglen Saliaj.

35 vjecari banues në Ballsh ka kërcënuar dhe kundërshtuar nje efektiv të forcave te rendit për shkak të detyrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *