Bashkëpunimi i Taynës dhe Dafina Zeqirit është pritur shumë mirë nga publiku dhe ka marrë gjithashtu përgëzime edhe nga këngëtarja me fame botërore Rita Ora.

“Bye Bye” është titulli i këngës së ndarë në dy versione.

Mesa duket i dyti rezulton i vjedhur nga Drake dhe Melinda nuk ka nguruar ta publikojë këtë detaj.

Ajo ka ironizuar në storyn e saj pjesën ku këndon Dafina duke treguar se në fakt ky moment është i ngjashëm me një këngë të Drake.

Më poshtë janë të dyja këngët dhe ju mund ta gjykoni vetë nëse është vërtetë kështu…/Living

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *