Një I moshuar është përplasur për vdekje nga një makinë në rrugën dytësore Suk-Maminas.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e të hënës rreth orës 18:30.

Policia ndodhet në vendngjarje për të identifikuar viktimen dhe sqaruar rrethanat e aksidentit.

 

Vijon…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *