Katy Perry ishte e ftuar në emisionin më të ndjekur në Amerikë, EllenDeGeneres.

 

 

Moderatorja karizmatike  kishte organizuar një lojë mjaft intriguese për këngëtaren me qëllim që të zbulonte  emrat e meshkujve të saj të preferuar.

 

 

Katy duhet të zgjidhte një emër ndër alternativat e caktuara dhe kur u vu përballë mundësisë së zgjedhjes midis  Chris Marttin dhe  Leonardo Di Caprio, ajo zgjodhi  vokakistin e ColdPlay, Chris.

 

 

Më vonë  32 vjeçarja pranoi se për momentin është  beqare, por nuk ka në plan të vjedhë bashkëshortin e ndonjë kolegeje, aq më tepër ata që kanë edhe fëmijë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *