Këngëtarja e famshme, Katy Perry ka vizituar një fanse të sëmurë që humbi koncertin e saj në Australi.
8-vjeçarja Grace Moores bëri një operacion truri javën e kaluar pasi kishte një tumor 6cm.

 

Motra e saj Tiana, 16 vjeçe, shkroi në Twitter se Grace mezi priste të ndiqte koncertin, derisa u diagnostikua me sëmundjen në prill.

 

 

Ekipi i Katy kontaktoi me Tianën dhe para se të performonte në Adelaide, këngëtarja takoi fansen. Tiana shkruajti se Grace ka qenë “fansja më e madhe e Katy që kur ishte tre vjece.” Gjithashtu performoi para saj këngët “Roar” dhe “Chained to the Rhythm”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.