Është një prej çifteve më të njohura në botën e artit të Turqisë por dhe të Shqipërisë, dhe pikërisht dje ata kanë festuar katër vjetorin e lidhjes së tyre.

 

Ky është një moment tepër i veçantë për çiftin pasi së shpejti do të bëhen prindër të një djali.

 

Ishte prezantuesja shqiptare ajo që përmes një postimi në Instagram kujtoi datën e rëndësishme me foton ku duken të përqafuar duke shkruar: “Gëzuar përvjetorin e katërt dashuria ime…”./Living

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *