Subscribe

Një person është arrestuar nga policia në Vlorë.

I arrestuari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është kapur me armë dhe mina me telekomandë.

Lexo edhe :

Related Posts

Dyshohet se këto do të përdoreshin në ndonjë atentat.

Deri më tani, policia nuk ka dalë ende me një njoftim zyrtar./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *