Policia e Vlorës ka bërë të mundur ndalimin e 27 vjeçarit  M.Ç, autori që qëlloi me bishtin e sëpatës nusen dhe vajzën e xhaxhait.

 

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të mërkure në fshatin Gumenicë e Vjetër të Selenicës, pas një konflikti për motive të dobëta.

 

Shtetasi M.Ç, ka goditur me sende të forta vajzën dhe bashkëshorten e xhaxhait të tij, të cilat janë transportuar për në spital pa probleme për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *