Kapet nga policia rrugore një person, i shpallur në kërkim për veprat penale “Vrasja e mbetur në tentativë” dhe “Armëmbatja pa leje”.

 

40 vjecari me iniciale A.P. banues në Kolsh po levizte me mjet në aksin e vjetër Zejmen-Lezhë kur u prangos nga efektivet e rrugorës.

 

Ky shtetas ishte i shpallur në kërkim në tetor të vitit 2019, pasi ka qëlluar me armë zjarri në drejtim të mjetit me drejtues shtetasin M. F.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *