Policia e Korçës arrestoi këtë të diel një 35-vjeçar i cili shpërndante drogë në qytet. Ai kishte krijuar një grup me shtatë persona të tjerë dhe përmes tij shpërndante heroinë dhe metadon.

 

35-vjeçari ishte i dënuar më parë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Gjithashtu, atij i ka dërguar OFL formularin e pasurisë.

 

Shtatë personat e tjerë që ishin pjesë e grupit u proceduan penalisht.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *