Një person u arrestua në flagrancë mbrëmjen e te premtes ne Tirane, pasi po udhëtonte i armatosur me automjetin e tij. Sipas policisë, Ilmi Flora, 30 vjeç u prangos pasi gjate kontrollit qe iu be ne zonën e Kamzes, iu zbulua në sediljen e pasme një kallashnikov, si dhe një krehër me 30 fishekë. Vetëm gjatë muajit shtator, në kryeqytet janë prangosur nga uniformat blu rreth 10 persona, të cilët lëviznin me arme pa leje.

Leave a Reply

Your email address will not be published.