Dy të rinj shqiptarë kanë përfunduar në prangat e autoriteteve italiane në Brescia, pasi u kapën me një sasi të konsiderueshme kokainë.

 

Mësohet se të arrestuarit iu përkasin moshave 30 dhe 33 vjeç.

 

Mbi ta rëndon akuza e posedimit dhe shpërndarjes së drogës.

 

Gjatë një kontrolli në banesë, karabinierët gjetën në shtëpinë e shqiptarëve: numra telefoni, para dhe bizhuteri të shtrenjta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *