Një makinë ka marrë flakë në superstraden Tiranë – Durrës mëngjesin e sotëm .
Per pasoje eshte shkaktuar trafik i rënduar dhe panik te udhëtarët e shumtë.
Nuk dihen ende shkaqet e ngjarjes por siç shihet dhe ne videon e mëposhtme forcat zjarrëfikëse pasi kanë arritur në vendngjarje kanë arrituj te shuajnë flakët e zjarrit dhe të qetësojnë situatën.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.