Një 65 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit me akuzën e dhunës në familje.

 

65 vjeçari I arrestuar është me inicialet Q.L., banues në Elbasan.

 

Sipas policisë 65 vjeçari në banesën e tij ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me sopat bashkeshorten dhe djali e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *