Policia e Durrësit ka arrestuar një 57-vjeçare, pasi akuzohet se ka kanosur me armë zjarri fqinjen e tij, A. K., 29 vjeçe, banuese në Tiranë.

Në pranga përfundoi shtetasja me iniciale N.P., 57 vjeçe, banuese në Hamallaj, Durrës.

Pas kontrollit të ushtruar nga shërbimet e Policisë në një shtëpi të braktisur, disa metra larg banesës së shtetases N. P., u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale një armë zjarri pushkë dhe 27 fishekë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *