Arrestohet një 59-vjecar në Vlorë.

Prangosja e tij është bërë pasi ai akuzohet për veprën penale “Dhuna në familje”.

Shtetasin me iniciale G. B., banues në Vlorë ka kanosur me mjet të mprehtë thikë si dhe ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nipit të tij.

Ngjarja për të cilën akuzohet ky shtetas ka ndodhur ditën e premte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *