Policia e Fierit arrestoi një 55-vjeçar këtë të mërkurë.

Në tokën e tij u gjetën dhe u sekuestruan fidanë kanabisi.

Për këtë ngjarje u shpall në kërkim edhe një 48-vjeçar, ndërsa roja i pyllit u procedua për moskallëzim krimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *