Aksident me dy të plagosur në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë.

 

Në vendin e quajtur Urakë, një kamion që drejtohej nga D.B. është përplasur me një autobus. Nga përplasja, kanë mbetur të plagosur dy pasagjerë.

 

Të plagosurit, L.S., 50 vjeç, banues në Lushnjë dhe A.L., 30 vjeç, banues në Divjakë, janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *