Gjykata ka pranuar kërkesën e avokatëve të Erzen Breçanit për të kryer ekspertizë mjekësore, pasi prentedojnë se ka probleme me zemrën dhe qëndrimi në qelinë e paraburgimit i rrezikon jetën.

Seanca e radhës u shty për ditën e premte, ku do paraqiten dy mjekët që do kryejnë akt ekspertimin.

Lexo edhe :

Related Posts

Avokatët e Breçanit kërkojnë ndryshim të masës së sigurisë për shkak të gjendjes shendetësore.

Ndërkohë vetë Breçani prej disa ditësh ndodhet i shtruar në spitalin e burgut./vizionplus.tv

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *