Arrestohet nga policia drejtuesi i mjetit, Marjol Aliko i cili ditën e djeshme aksidentoi një shtetase e cila për pasojë humbi jetën në spital.

 

Bëhet me dije se viktima Dituri Koprencka ka qenë duke kaluar në vijat e bardha përballë Ministrisë së Jashtme, ndërsa autori i ngjarjes, Marjol Aliko është futur me semafor të kuq dhe ka përplasur viktimën.

 

Pas përplasjes Aliko është larguar nga vendi ngjarjes. Vetëm pak orë më vonë policia ka identifikuar dhe arrestuar atë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *