Juventus asfaltoi Udinesen dhe u kualifikua per ne cerekfinalet e kupes se Italise.

Bardhezinjte fituan 4 me 0 dhe tani presin te njohin rivalin qe do dale nga cifti Roma-Parma.

Ne Torino, asnje problem per skuadren e Sarrit qe shenoi dy here ne pjesen e pare me ane te Higuain.

Dy golat e tjera u shenuan nga Dybala dhe Douglas Kosta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *