Subscribe

Kryeministri Edi Rama hapi oborrin pas kryeministrisë, për të ndjekur bashkë me mijëra tifozë, gjysmëfinalen Juventus-Monaco.

 

Si një një tifoz i Juventusit, kreu i qeverisë i është bashkuar të pranishmëve, ku nuk ka lënë pa e komentuar golat e skuadrës së tij në rrjetet sociale.

 

Pa metra larg kryeministrisë në çadrën e opozitës, edhe pse të pakët në numër, protestuesit kanë ndjekur perballjen e pare mes Juventusit dhe Monacos.

 

Ndërkohë qindra qytetarët, të cilët kanë zgjedhur ta shohin ndeshjen në lokalet e Pazarit të Ri. Sfida e transmetuar ekskluzivisht ne ekranin e Vizion Plus dhe Tring, ka shënuar rekord shikueshmërie ne baret e kryeqytetit, por edhe ne ambiente te tjera.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *