Jemi dakord që ka disa kohë që Justin Bieber nuk ka postuar asnjë këngë të re dhe është shkëputur disi por ndjek çdo të fundit në lidhje me të sepse është një ndër gjërat që do më shumë.Ai ka postuar në Instastory këngën “The Ringer” nga albumi i reperit të njohur Eminem ku flitet për reperët e ri si Lil Pump, Lil Xan apo Lil Yachty.

 

Në lidhje me këtë ai ka bërë edhe një shkrim të shkurtër ku ka ndezur një debat me Eminem në të cili shkruan se:“Më pëlqen muzika e Em’ por nuk më pëlqen që ai i bën diss reprëve të rinj sepse mua më pëlqen brezi i ri i rapit por ai thjesht nuk arrin t’i kuptojë.”- shprehet Eminem.Nuk dihet nëse do të ketë ndonjë kundërpërgjigje nga ana e reperit gjithsesi na duhet të presim./Tring

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *