Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kurorëzojnë sot dashurinë e tyre në altar.

 

Dasma e tyre, sipas Daily Mail, nisi me një kokteil mbrëmjen e së dielës në një hotel në Bluffton, në Kaliforninë e Jugut.

 

Në foto e siguruara, modelja dhe këngëtari shihen në një varkë duke realizuar një set fotografik. Ndërkohë në hotelin me 5 yje Montage Palmetto Bluff ata organizuan një festë me 36 miq dhe familjarë të afërt.

 

Çifti u martua në një gjykatë në New York shtatorin e vitit të kaluar dhe do ripërsërisin betimet e tyre në një ceremoni fetare në një kishë të zonës ku do jenë të ftuar rreth 185 njerëz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *