Hailey Bieber duket se është personi që ka arritur ta bëjë për vete Justin Bieber.

 

Çifti duket se janë në momente shumë të mira të marrëdhënies së tyre, këngëtari ka qenë mjaft aktiv kohëve të fundit në rrjete sociale dhe shumica e postimeve të tij janë në lidhje me modelen kanadeze.

 

Përmes një postimi të fundit ai ka bërë një dedikim romantik për biondinën Justin shkruan, “ Bashkëshortja ime seksi, njeriu im i preferuar”.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *