Në muajin mars të këtij viti erdhi dhe propozimi për fejesë I këngëtares Jennifer Lopez nga I dasuhri I saj prej disa kohësh tashmë Alex Rodriguez. Unaza ishte fantastike e denjë për një këngëtare si J.Lo shumë e dashur nga publiku. I ftuar ne një emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” Alex ka zbuluar shumë pak detaje nga dasma që ata do të organizojnë.

 

Mesa duket ajo do të jetë shumë intime dhe me më pak se 100 të ftuar. Vendi ende nuk është zgjedhur, për më tepër cifti nuk do të japi asnjë detaj më shumë sepse nuk do të ndajë këtë gëzim me fansat./ LIVING

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *