Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj i kahmotshëm, Alex Rodriguez, më në fund kanë vendosur që ti japin fund beqarisë.

 

Këngëtarja 49 vjeçare ka befasuar gjithë opinionin kur publikoi një fotografi ku shihet unaza me një diamant gjigant.

 

Ish-lojtari i bejsbollit që luajti për NY Yankees dhe aktorja janë në lidhje nga viti 2017.

 

Jennifer Lopez më parë ishte e martuar me këngëtarin Mark Anthony.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *