Fejesa e Jennifer Lopez me Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex i bëri këngëtares.

 

Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë me martesë dhe që tani kanë nisur përgatitjet e para për dasmën.

 

Lista e të ftuarve është gati dhe Alex na befasoi të gjithëve me deklaratën e fundit për pjesëmarrësit në dasmën e tyre. Partneri i këngëtares rrëfeu një intervistë se pjesë e dasmës së tyre do të jenë edhe ish-partnerët e secilit.

 

“Sa më shumë, aq më mirë”- u shpreh Rodriguez dhe na la të gjithëve pa fjalë!

 

Kjo nuk ishte parë ndonjëherë më parë dhe mezi po presim të shohim fytyrat e ish-ëve në dasmë, kur të shohin Jennifer-in dhe Alex-in si nuse e dhëndër!

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *