Një dron mbërriti në “Ferma VIP”, ku këtë herë e surprizuar ishte Himena. Kjo e fundit u emocionua, teksa lexoi dedikimin në foton e saj.

“Jemi me ty, krenaria e Kosovës”, shkruhej në dron.

Fermerja u përlot, teksa të tjerët i qëndruan pranë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Mes lotësh, ajo theksoi se nuk e ka idenë se kush qëndron pas kësaj surprize.

“Nuk kam asnjë ide kush mund të ma ketë sjellë”, tha ajo.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP./vizionplus.tv/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *