Interi vazhdon të prodhoje rezultate jopozitive ne ketë fillim janari.

 

Zikaltrit bëne nje tjetër hap fals pas gabimit ndaj Leçe. Skuadra e Contes u ndal në shtepi nga Kaljari me rezultatin 1 me 1.

 

Një gol i Lautaro Martinez dha pershtypjen se cdo gje do te shkonte mire për Inter mirëpo ish lojtari zikalter, Naingolan barazoi shifrat në minutën e 78. Ne fund shumë tension tek Inter pasi Lautaro u ndeshkua me të kuq dhe Conte sulmoi gjyqtarin. Titulli tani ështe edhe më shumë një cështje e vështirë për Inter.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *