Ditën e djeshme supermodelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka festuar ditëlindjen e 34-tët. Në ditën e veçantë ajo ndau me të gjithë një video krah më të voglës së familjes dhe shkruajti për ndjesitë që erdhën bashkë me ditëlindjen.

 

Festimet dhe surprizat nuk munguan për ish-modelen. Ajo ka publikuar disa video me bashkëshortin e saj teksa udhëtonin me makinë.

 

 

 

Këtë vit surpriza për Eminën ishte një arratisje e shkurtër krah njëriut të jetës, për një mbrëmje romantike vetëm në shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.