Modelja shqiptare Vildane Zeneli u shfaq si një vajzë e ndojtur, në vuajtjen për dashurinë në një nga klipet e Flori Mumajesit. Më pas preferoi ta zhvillonte karrierën e saj jashtë Shqipërisë. Pas shfaqes së parë, Vildane do të binte në sy për ndryshimet, të cilat i bëri në pamjen e saj, përmes operacioneve plastike. Njëkohësisht modelja do të pozonte dhe shfaqej nudo në një set të mëvonshëm fotografik.

Shpesh ka qënë në qendër të vëmendjes për shfaqet e saj provokative dhe jo vetëm. Se fundi ka hedhur në Instagram një foto në mëngjesin e sotëm, ku ka preferuar të tregojë gjoksin e saj. Një gjoks 100 % bio ose jo, këtë nuk e dimë, por Vildane ka preferuar të zgjohet kështu dhe për miqtë e saj në rrjetet sociale.

15128683_10211542901712467_376406237_n.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *