Rikthehini në garderobë të gjitha veshjet veropre me lule që kishit bërë gati të vishnit gjatë gjithë këtij sezoni! Ndonëse ky është printi kult i verës, këtë vit duket se qershitë, fruti i bukur i stinës së qershorit janë trendi protagonist ! Këto të fundit do i shohim kudo të printuara ! Në bluza pambuku, në fustane, rroba banje e të thurura në çanta !

 

 

 

Mund të jeni mbi pëlhura të bardha apo të zeza, por ju sigurojmë që sido qoftë dizajni, veshjet me qershi do të jenë shumë IN këtë verë !

 

 

Jo vetëm që përcjellin mësë miri atmosferën e ngrohtë të stinës, por gjithashtu do të keni dhe mundësinë të zgjdihni mes aksesorëve të shumtë si vathët, këpucët apo çantat që kanë detaj kryesor këtë frut./Living

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *